Przyznam szczerze, że na okres związany z BlackFriday wyczekuję każdego roku z niecierpliwością. Zamiast jednak kupować produkty pod wpływem chwili i impulsu po obejrzeniu kolejnej reklamy z mega-promocją, staram się solidnie przygotować i porównać najlepsze oferty, które dostępne są na rynku. Tak właśnie robię z materiałami do nauki języków! Większość subskrypcji, audiobooków, kursów, etc. kupuję właśnie w okresie BlackFriday, bo naprawdę można nabyć dobrą zawartość za rozsądną cenę.

Tegorocznym podsumowaniem ofert i promocji dziele się również z Wami. Może znajdziecie coś dla siebie, a zakup kursu czy aplikacji do nauki będzie pierwszym krokiem, aby w 2022 roku rozpocząć własne wyzwanie językowe?

UWAGA!

Poniższe zniżki dostępne będą tylko przez kilka dni w okolicach BlackFriday. Z niektórych specjalnych ofert po kliknięciu skorzystać będzie można tylko przez kilka/kilkanaście godzin.

Większość portali i aplikacji możesz wypróbować przez 7 dni okresu próbnego przed końcem którego możesz zrezygnować z zakupu zupełnie za darmo. Warto więc zarejestrować się, przetestować funkcjonalności portalu i jeśli się spodoba – mieć możliwość kontynuacji nauki po promocyjnej cenie.