Przyznam szczerze, że na okres związany z BlackFriday wyczekuję każdego roku z niecierpliwością. Zamiast jednak kupować produkty pod wpływem chwili i impulsu po obejrzeniu kolejnej reklamy z mega-promocją, staram się solidnie przygotować i porównać najlepsze oferty, które dostępne są na rynku. Tak właśnie robię z materiałami do nauki języków! Większość subskrypcji, audiobooków, kursów, etc. kupuję właśnie w okresie BlackFriday, bo naprawdę można nabyć dobrą zawartość za rozsądną cenę.

Tegorocznym podsumowaniem ofert i promocji dziele się również z Wami. Może znajdziecie coś dla siebie, a zakup kursu czy aplikacji do nauki będzie pierwszym krokiem, aby w 2022 roku rozpocząć własne wyzwanie językowe?

UWAGA!

Poniższe zniżki dostępne będą tylko przez kilka dni w okolicach BlackFriday. Z niektórych specjalnych ofert po kliknięciu skorzystać będzie można tylko przez kilka/kilkanaście godzin.

Większość portali i aplikacji możesz wypróbować przez 7 dni okresu próbnego przed końcem którego możesz zrezygnować z zakupu zupełnie za darmo. Warto więc zarejestrować się, przetestować funkcjonalności portalu i jeśli się spodoba – mieć możliwość kontynuacji nauki po promocyjnej cenie.


1. Mondly < -95% >

Przez portal Mondly (dostępny również jako apka na smartfonie) możesz jednocześnie uczyć się nawet do 41 języków.

Jeśli uczysz się lub planujesz w przyszłości uczyć się kilku języków – w okresie BlackFriday możesz kupić wieczną subskrypcję na wszystkie języki z 95% zniżką!


2. Fluentu < -40% >

Fluentu to portal do którego subskrypcję kupiłem przy okazji nauki języka chińskiego. Urzekła mnie kompleksowość tej platformy oraz oparcie nauki na rzeczywistych dialogach i odgrywanych scenkach, do których następnie masz ćwiczenia, słówka, zadania.

Przykładowe video do nauki chińskiego:

Platforma uczy również na podstawie video z filmów, z telewizji na różnym poziomie zaawansowania:

W okresie BlackFriday możesz skorzystać z promocji i otrzymać nawet do 40% zniżki za roczną subskrypcję.


3. Glossika < – 50% >

Glossika opiera się na systemie powtórek. Co ważne – w oparciu o całe zdania, a nie pojedyncze słówka wyrwane z kontekstu. Zdania czytane przez native speakerów. W pełni polska wersja aplikacji dostępna zarówno w wersji desktop i mobile.

Algorytm Glossika oparty o sztuczną inteligencję zapewnia, że usłyszysz zdania w takiej kolejności, że naturalnie wychwycisz struktury gramatyczne bez konieczności wielkiego wysiłku.

Bogaty wybór kilkudziesięciu języków do nauki!

Promocja dostępna tylko między 20 a 30 listopada!


4. RosettaStone < – 40% >

Portal najlepiej się sprawdza na początkowym etapie nauki języka. Uczy metodą immersji – nie spotkasz tu wyjaśniania gramatyki, ale poprzez podawanie Ci zdań w różnych kontekstach oraz przyporządkowanych do nich obrazów – sam będziesz wyciągał wnioski na temat reguł gramatycznych oraz znaczenia poszczególnych słów.

Rosetta sprawdzi również poprawność Twojej wymowy poprzez moduł rozpoznawania głosu. Jeśli nigdy nie słyszałeś o tym sposobie nauki – warto spróbować!

Dostępne języki: 25 języków w ofercie

W okresie Black Friday możesz uzyskać nawet 40% rabat.


5. Busuu < – 10% >

KOD: BusuuWordlwideNY – 10% zniżki

Busuu to portal który bardzo polecam. Korzystałem z niego przy nauce języka hiszpańskiego, którego od zera nauczyłem się do poziomu B1 w 5 miesięcy (pisałem o tym TUTAJ). W pełni polska wersja. Bardzo dobrze poprowadzony kurs, ciekawe słownictwo, fajne dialogi.

Dostępny również jako apka na komórce dzięki czemu w każdym miejscu możesz zrobić sobie sesję powtórkową ze słówek.

Dostępne języki: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Portugalski, Chiński, Japoński, Turecki, Rosyjski, Arabski


6. ActualFluency < -67% >

Dostępne języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Rosyjski, Hiszpański

Nauka w oparciu o krótkie dialogi czytane przez native speakerów. Dobra zarówno dla początkujących jak i średniozaawansowanych. Do każdej lekcji otrzymujesz nagranie audio, transkrypcje, tłumaczenie + tłumaczenie dosłowne, wyjaśnienie gramatyczne i komentarz kulturowy.

W Ofercie na Black Friday możesz kupić kurs za jedyne 22$ zamiast 67$


7. FluentIn3Months < do -85% >

Płynne mówienie w obcym języku po 3 miesiącach – czy to możliwe? Taką obietnicę i gwarancje daje Benny z FluentIn3Months.

W Czarny Piątek możesz kupić kursy FI3M nawet z 85% zniżką. Dodatkowo dostajesz dostęp do bonusowych zasobów, które pomogą Ci opanować język.

Dostępne języki: Niemiecki, Francuski, Chiński, Rosyjski, Japoński, Koreański, Włoski


8. Iwillteachyoualanguage.com < -67% >

Dostępne języki: Hiszpański, Francuski, Włoski, Niemiecki, Japoński

Twórca „I will teach you a language” Olly Richard opracował autorską metodę StoryLearning® – czyli nauki języka przez historie a nie przez nudne reguły gramatyczne. Uważam, że to podejście daje najlepsze rezultaty gdy reguły języka łapiemy niejako przy okazji rozkoszowania się ciekawymi historiami.

Zniżki na poszczególne kursy na BlackFriday sięgają nawet 67%!


9. Preply < -50% >

Preply to międzynarodowa platforma edukacyjna online, która pozwala znaleźć korepetytorów do nauki na odległość. Platforma wykorzystuje autorskie algorytmy rankingu i klasyfikacji korepetytorów, które wykorzystują uczenie maszynowe.

Na platformie możesz korzystać z pomocy 45 000 nauczycieli ze 160 krajów. Lekcje z korepetytorami odbywają się za pomocą wideokonferencji.

Unikalna możliwość skorzystania z pomocy native speakerów za rozsądną cenę, bez konieczności wiązania się w długie kursy, ale z możliwością wyboru czasu konwersacji dostosowanego do naszych potrzeb.

Uzyskaj 5 $ dodane na konto, rejestrując się przed 30 listopada.


10. MosaLingua <do -90%>

Jeśli Twoim celem jest zbudowanie słownictwa, MosaLingua jest zdecydowanie dobrym wyborem. Portal opiera się na systemie powtórek w oparciu o metodę MosaLearning® – naukowo zbadanej metody, która optymalizuje pamięć . Portal zawiera dużo treści – 20 poziomów dla każdego języka i ponad 500 fiszek na poziom. Wersja internetowa jest również pełna dodatkowych funkcji, takich jak książki i audiobooki, filmy, muzyka.

Aplikacja cieszy się uznaniem użytkowników. Hiszpański z aplikacją Mosalingua w sklepie Google Play uzyskał 4,6 gwiazdek na 5 na podstawie 6000 recenzji. W App Store, Mosalingua ma również 4,6 gwiazdek na podstawie 469 ocen.

W okresie BlackFriday zależnie od wybranych pakietów możesz uzyskać nawet do 90% zniżki.

Dostępne języki: Hiszpański, Włoski, Niemiecki, Portugalski, Rosyjski, Francuski


11. LingQ < gift >

Nauka z LingQ składa się z trzech aktywności: [1] czytanie tekstów [2] zapamiętywanie słówek i [3] słuchanie plików audio poprawiających rozumienia ze słuchu.

Do programu możesz importować własne treści, których chcesz się uczyć – teksty z lektoratu, ciekawe artykuły znalezione w sieci etc.

Nauka słówek odbywa się w 4 trybach zapamiętywania: multiple choice (wybieramy właścią odpowiedź z 4 możliwych), dictation (słuchamy słówka i wpisujemy odpowiedź korzystając z klawiatury), close (uzupełniamy brakujące zdania) oraz cards (standardowe fiszki, pytanie i odpowiedź)

Po zarejestrowaniu się przez poniższy link będziesz mógł utworzyć 100 darmowych „linków” do słówek. Wypróbuj i sprawdź czy będziesz chciał wykupić wersję premium.


12. FrenchToday < – 40% >

French Today oferuje wiele różnych materiałów do nauki francuskiego.

  • Wysokiej jakości audiobooki\
  • Blog
  • kanał Youtube
  • wirtualne wycieczki po Paryżu z autentycznym francuskim przewodnikiem
  • Lekcje skype
  • Zasoby dla dzieci

Nauka francuskiego poprzez historie pomaga złapać autentyczne słownictwo, którego będziesz potrzebował w codziennym życiu.


13. English4today

Znajdziesz tu całą masę materiałów edukacyjnych do nauki angielskiego. Zarejestruj się za darmo i sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie.


14. RypeApp <<<

Dostępne języki: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Japoński, Chiński, Portugalski, Rosyjski, Arabski


15. Instant Mandarin <<<

Znajdź nauczyciela i ucz się jezyka chińskiego poprzez wideokonferencje 1-1

Learn Chinese Online

16. LanguageMastery < -50% >

Najbardziej kompleksowy przewodnik dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem japońskim lub chińskim. Wiele porad dotyczących sposobu myślenia, metod, materiałów i ciekawostek dotyczących języka.

Japoński 50% taniej -> LINK

Chiński 50% taniej -> LINK


17. Italki <<<

UWAGA!

Wróć tu za jakiś czas. W miarę jak będą pojawiać się nowe promocje na BlackFriday – artykuł będzie aktualizowany.

Ostatnia aktualizacja: 24 listopad 18:00


* Niektóre z powyższych linków to tzw. linki polecające – oznacza to, że jeśli z nich skorzystasz otrzymam niewielką prowizję, która pomoże mi rozwijać Szybką Naukę Języka. Nie wpływa ona na cenę produktu po Twojej stronie. Win-Win!